15 uczestników naszego konkursu! [ETAP I]

Praca Michaliny Sochackiej

Praca Michaliny Sochackiej

Kochani, serdecznie dziękujemy za udział w konkursie na projekt „Skwerku obywatelskiego”, który wspólnymi siłami zagospodarujemy za budynkiem dawnego kina na ulicy Dworcowej w Obrzycku. Wykazaliście się duża kreatywnością i – sądząc po propozycjach – także wiedzą historyczną związaną z naszym miastem!

Co internauci mogą ocenić na załączonym obrazku, dostarczyliście nam wiele ciekawych pomysłów – na „Skwer owada”, fontannę, elementy do zabaw, tablicę z historią miasta, hamaki, a na ścianie wspinaczkowej kończąc… Otrzymaliśmy nawet profesjonalny opis zagospodarowania terenu. Teraz czas na działanie jury konkursowego – wyniki poznacie w nadchodzących tygodniach!

Prace dostarczyli: Nicole Brzóska, Oliwia Łopińska, Zofia Krysztofiak, Marta Geremek, Antonina Grygier, Małgorzata Wleklak, Julia Tonak-Niemyt, Michalina Sochacka, Karolina Rój, Przemysław Kaczmarek, Małgorzata Kaczmarek, Amelia Smydra, Aleksander Smydra, Anna Marcinkowska, Marta Marcinkowska. Dziękujemy!

Przypominamy, że projekt „Wzmacniamy obywatelskość” realizowany przez grupę „Aktywni obywatele dla Obrzycka” – pod patronatem Obrzyckiego Towarzystwa Kulturalnego – dofinansowany został przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s