Napisali o nas!

O naszej wystawie poinformował Tygodnik Gazeta Szamotulska. Dziękujemy!

Wystawa fotografii Obrzycka prawie sprzed półwieku otwarta zostanie w najbliższą sobotę. Starszym pozwoli przenieść się kilkadziesiąt lat wstecz i wrócić do wspomnień. Nieprezentowane dotąd zdjęcia pokaże Tomasz Skarupski. Dla uczestników wernisażu organizatorzy przygotowali fotograficzną pamiątkę, którą będzie można zabrać do domu.

Obrzyckie Towarzystwo Kulturalne oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Obrzycku zapraszają na wernisaż plenerowej wystawy zdjęć autorstwa Tomasza Skarupskiego, obrzyczanina – „Wspomnienia. Obrzycko w fotografii Tomasza Skarupskiego”. To już druga wystawa prac tego amatora fotografii w Obrzycku – poprzednia odbyła się w 2015 r.

– Wystawa fotografii Tomasza Skarupskiego to osobisty, autorski zapis historii naszego miasteczka, wówczas wsi, w latach 70. XX w. Pan Tomasz, niezwykle skromny człowiek, dysponuje sporym archiwum, które wymaga gruntownego opracowania. Na sobotniej wystawie pokaże zdjęcia, które najbardziej nas zaciekawiły – mówi Jakub Monterial, prezes Obrzyckiego Towarzystwa Kulturalnego, jeden z organizatorów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s